Book MINI: 59 €
Fotenie v ateliéri, ktoré trvá cca 1,5 hodiny. Z približne 150-200 záberov v rôznych typoch oblečenia sa vyberie 6 fotografií. Tie sú upravené, vyretušované a dodané modelke na CD/DVD v kvalite pre tlač do formátu A3 a takisto optimalizované na prezentáciu na webe. Platba prebieha v hotovosti priamo pri fotení. Fotografie sú dodané do 14 dní od fotenia.

Book CLASSIC: 99 €
Fotenie v ateliéri, ktoré trvá cca 2 hodiny. Z približne 200 záberov v rôznych typoch oblečenia sa vyberie 10fotografií. Tie sú upravené, vyretušované a dodané modelke na CD/DVD v kvalite pre tlač do formátu A3 a takisto optimalizované na prezentáciu na webe. Platba prebieha v hotovosti priamo pri fotení. Fotografie sú dodané do 14 dní od fotenia.

Book PREMIUM: 129 €
Fotenie v ateliéri, ktoré trvá cca 2-3 hodiny. Z približne 250-300 záberov v rôznych typoch oblečenia sa vyberie 15 fotografií. Tie sú upravené, vyretušované a dodané modelke na CD/DVD v kvalite pre tlač do formátu A3 a takisto optimalizované na prezentáciu na webe. Platba prebieha v hotovosti priamo pri fotení. Fotografie sú dodané do 14 dní od fotenia.

Pri všetkých typoch bookov je možné vyhotoviť aj tlač fotografii, tá je však za príplatok. Fotenie prebieha v profesionálne vybavenom fotoateliéri v Spišskej Novej Vsi.

POZOR!!! Book CLASSIC je možné nafotiť aj formou TFP. Pri tomto type fotenia je potrebné podpísať pred fotením zmluvu o fotografovaní, tzv model release!

Pre návrat do kategórií cenníka kliknite sem.