Svadba MINI: 189 €
Nafotenie svadobného obradu v kostole či na radnici (cca 20 fotografií), nafotenie ženícha a nevesty po svadobnom obrade v priestoroch pred kostolom či radnicou, alebo v blízkom exteriéri (5-10 fotografií) a nafotenie celej rodiny a účastníkov obradu v priestoroch pred kostolom alebo radnicou (cca 2 fotografie). Trvanie celého fotenia: cca 2 hodiny

Svadba CLASSIC: 289 €
Nafotenie rodinných príprav, zvykov v domácnosti ženícha a nevesty. Nafotenie svadobného obradu v kostole či na radnici (cca 20 fotografií), nafotenie ženícha a nevesty po svadobnom obrade v priestoroch pred kostolom či radnicou, alebo v blízkom exteriéri (5-10 fotografií) a nafotenie celej rodiny a účastníkov obradu v priestoroch pred kostolom alebo radnicou. Celé fotenie začína ráno a končí ukončením svadobného obradu.

Svadba PREMIUM: 399 €
Nafotenie rodinných príprav, zvykov v domácnosti ženícha a nevesty. Nafotenie svadobného obradu v kostole či na radnici, nafotenie ženícha a nevesty po svadobnom obrade v priestoroch pred kostolom či radnicou, alebo v blízkom exteriéri a nafotenie celej rodiny a účastníkov obradu v priestoroch pred kostolom alebo radnicou. Nafotenie svadobnej hostiny a obradov počas nej (rejdový tanec, odčepčenie a pod.) Celé fotenie začína ráno a končí cca o 2:00 ráno na druhý deň po ukončení všetkých svadobných obradov. Počet fotografií spolu: cca 300.

Fotografie sú dodávané na DVD v kvalite pre tlač. Vybrané fotografie je možné zhotoviť aj ako obraz (plátno, banner, papier) alebo fotoknihu, či kalendár. Pre viac informácií kliknite sem.


Stužkové slávnosti a iné akcie


Cena: 
Dohodou
Sem patria fotenia stužkových slávností, rodinných osláv, podnikových večierkov a podobne. Cena závisí od času a náročnosti fotenia. Pre presné nacenenie prosím využite kontaktný formulár, kde podrobne popíšte vašu predstavu, počet, priestor a podobne. Obratom vám službu nacením.

Pre návrat do kategórií cenníka kliknite sem.