meno: Martin Horbal 
zamestnanie: fotograf a grafik
rok narodenia: 
1980

Umelecká fotografia:
Fotografii sa venujem niekoľko rokov. Začal som krajinami a portrétmi ľudí z okolia. Dnes sa zameriavam hlavne na umeleckú fotografiu (akt, experimentálny portrét), či už ateliérovú alebo exteriérovú. Rád zachytávam krásu ľudí v ich absolútnej prirodzenosti, alebo naopak, štylizujem a posúvam osobnosť človeka ako takého do abstraktnejších či surrealistických sfér.
Podstatné je, aby každá fotografia mala myšlienku, atmosféru, dej. Prvoplánové potréty sú dobré tak akurát na Facebook a samoúčelná nahota môže síce pôsobiť „sexi“ ale ako estetická kategória určite nie.
Fotografie umeleckého typu fotím formou TFP a neustále hľadám modelky a modelov, ktorí sú ochotní skúsiť niečo nové, zaujímavé a neobyčajné. V prípade záujmu ma bez váhania kontaktujte.

Komerčná fotografia:
Keďže žijeme na Slovensku, kde živiť sa umením je istá samovražda, venujem sa aj komerčnej fotografii. Tá zahŕňa fotografovanie podľa požiadavky klienta / modelky / modela a podľa potrieb následného použitia fotografií.
Sem patria napr. prezentačné booky, fotografie na tablo, fotenie stužkových a svadieb a podobne.

Podrobnejšie ifnormácie a ceny nájdete v cenníku.

Ďalšie služby
Nakoľko som profesionálny grafik a mám dlhoročné skúsenosti s prácou v médiách a reklame, ponúkam aj grafické a reklamné služby, ktoré nájdete v kategóriách Grafika a Web

Ďakujem Vám za návštevu stránok a teším sa na spoluprácu s Vami!

spislitklub_foto